CPRX1912L-7R2MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPRX1912L-7R2MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPRX1912L-7R2MC
Popis
FIXED IND 7.2UH 31A 2.47 MOHM TH
Podrobný popis
7.2 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 31 A Vertikální, 2 PC vývod Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Modely EDA/CAD
CPRX1912L-7R2MC Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
30A
Stejnosměrný odpor (DCR)
2.47mOhm Max
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,748" D x 0,492" Š (19,00mm x 12,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,688" (17,50mm)