CPRX1912L-4R3MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPRX1912L-4R3MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPRX1912L-4R3MC
Popis
FIXED IND 4.3UH 36A 1.63 MOHM TH
Podrobný popis
4.3 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 36 A 1,63mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Modely EDA/CAD
CPRX1912L-4R3MC Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
38,5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,63mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,748" D x 0,492" Š (19,00mm x 12,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,688" (17,50mm)