CPRX1912L-100MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPRX1912L-100MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPRX1912L-100MC
Popis
FIXED IND 10UH 25A 3.81 MOHM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 25 A Vertikální, 2 PC vývod Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPRX1912L-100MC Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
24,5A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
3.81mOhm Max
Balení
Nosič
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Vlastnosti
Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Materiál - jádro
Způsob montáže
Průchozí otvor
Indukčnost
Pouzdro
Vertikální, 2 PC vývod
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,748" D x 0,492" Š (19,00mm x 12,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,688" (17,50mm)