CPG2717-3R3M
Číslo produktu DigiKey
4044-CPG2717-3R3M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPG2717-3R3M
Popis
FIXED IND 3.3UH 33.7A 2 MOHM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 33.7 A 2mOhm max. Vertikální, 4 PC vývod Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPG2717-3R3M Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
2mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Vlastnosti
Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Materiál - jádro
Způsob montáže
Průchozí otvor
Indukčnost
Pouzdro
Vertikální, 4 PC vývod
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
1,059" D x 0,650" Š (26,90mm x 16,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,898" (22,80mm)
Saturační proud (Isat)
85A