CPEX4141L-500MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPEX4141L-500MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPEX4141L-500MC
Popis
FIXED IND 50UH 48A 2.79 MOHM TH
Podrobný popis
50 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 48 A 2,79mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Nízké ztráty, jemná saturace
Modely EDA/CAD
CPEX4141L-500MC Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
44A
Stejnosměrný odpor (DCR)
2,79mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Vlastnosti
Nízké ztráty, jemná saturace
Pouzdro
Vertikální, 2 PC vývod
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
1,635" D x 1,614" Š (41,50mm x 41,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
1,535" (39,00mm)