CPEX3231A-100MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPEX3231A-100MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPEX3231A-100MC
Popis
FIXED IND 10UH 53A 1.05 MOHM TH
Podrobný popis
10 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 53 A 1,05mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost, měkká saturace
Modely EDA/CAD
CPEX3231A-100MC Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
86A
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,05mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Vlastnosti
Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost, měkká saturace
Pouzdro
Vertikální, 2 PC vývod
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
1,291" D x 1,260" Š (32,80mm x 32,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
1,122" (28,50mm)