CPEX2722-100MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPEX2722-100MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPEX2722-100MC
Popis
FIXED IND 10UH 26.5A 4.1 MOHM TH
Podrobný popis
10 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 26.5 A 4,1mOhm max. Vertikální, 4 PC vývod Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost, měkká saturace
Modely EDA/CAD
CPEX2722-100MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
4,1mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Pouzdro
Vertikální, 4 PC vývod
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
1,075" D x 0,846" Š (27,30mm x 21,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,898" (22,80mm)
Saturační proud (Isat)
95A