CPEX2020A-100MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPEX2020A-100MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPEX2020A-100MC
Popis
FIXED IND 10UH 30A 2.64 MOHM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 30 A 2,64mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost, měkká saturace
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPEX2020A-100MC Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
2,64mOhm max.
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Balení
Nosič
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost, měkká saturace
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Průchozí otvor
Materiál - jádro
Pouzdro
Vertikální, 2 PC vývod
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
2020
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,807" D x 0,807" Š (20,50mm x 20,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,689" (17,50mm)
Saturační proud (Isat)
35A