CPER3231-101MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPER3231-101MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPER3231-101MC
Popis
FIXED IND 100UH 25A 11 MOHM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 25 A 11mOhm max. Vertikální, 4 PC vývod Kulatý vodič, nízkoztrátové jádro Fe-Si
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPER3231-101MC Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
23A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
11mOhm max.
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Vlastnosti
Kulatý vodič, nízkoztrátové jádro Fe-Si
Materiál - jádro
Způsob montáže
Průchozí otvor
Indukčnost
Pouzdro
Vertikální, 4 PC vývod
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
1,291" D x 1,220" Š (32,80mm x 31,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
1,161" (29,50mm)