CPDX1515A-4R7MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPDX1515A-4R7MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPDX1515A-4R7MC
Popis
FIXED IND 4.7UH 21A 4 MOHM TH
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 21 A 4mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod
Kategorie
Saturační proud (Isat)
44,3A
Stejnosměrný odpor (DCR)
4mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
1515
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,610" D x 0,602" Š (15,50mm x 15,30mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,630" (16,00mm)