CPDX1310A-4R7MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPDX1310A-4R7MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPDX1310A-4R7MC
Popis
FIXED IND 4.7UH 14.2A 7.2 MOHM
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 14.2 A 7,2mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Nízké ztráty, jemná saturace
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPDX1310A-4R7MC Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
36A
Stejnosměrný odpor (DCR)
7,2mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Vlastnosti
Nízké ztráty, jemná saturace
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,512" D x 0,394" Š (13,00mm x 10,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,571" (14,50mm)