CPDX1310A-220MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPDX1310A-220MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPDX1310A-220MC
Popis
FIXED IND 22UH 6.4A 34 MOHM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 6.4 A 34mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Nízké ztráty, jemná saturace
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPDX1310A-220MC Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
18A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
34mOhm max.
Balení
Nosič
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Vlastnosti
Nízké ztráty, jemná saturace
Materiál - jádro
Způsob montáže
Průchozí otvor
Indukčnost
Pouzdro
Vertikální, 2 PC vývod
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,512" D x 0,394" Š (13,00mm x 10,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,571" (14,50mm)