CPD3119SA-180M
Číslo produktu DigiKey
4044-CPD3119SA-180M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPD3119SA-180M
Popis
FIXED IND 18UH 15.5A 10.3 MOHM
Podrobný popis
18 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 15.5 A 10,3mOhm max. Vertikální, 4 PC vývod
Stejnosměrný odpor (DCR)
10,3mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
1,220" D x 0,748" Š (31,00mm x 19,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
1,299" (33,00mm)
Saturační proud (Isat)
39A