CPD3119-330M
Číslo produktu DigiKey
4044-CPD3119-330M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPD3119-330M
Popis
FIXED IND 33UH 15.5A 6.4 MOHM TH
Podrobný popis
33 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 15.5 A 6,4mOhm max. Vertikální, 4 PC vývod Nízké ztráty, jemná saturace
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPD3119-330M Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
6,4mOhm max.
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nízké ztráty, jemná saturace
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
1,220" D x 0,748" Š (31,00mm x 19,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
1,299" (33,00mm)
Saturační proud (Isat)
21,5A