CPD3119-220M
Číslo produktu DigiKey
4044-CPD3119-220M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPD3119-220M
Popis
FIXED IND 22UH 15.5A 6.4 MOHM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 15.5 A 6,4mOhm max. Vertikální, 4 PC vývod Nízké ztráty, jemná saturace
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPD3119-220M Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
6,4mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Vlastnosti
Nízké ztráty, jemná saturace
Materiál - jádro
Způsob montáže
Průchozí otvor
Indukčnost
Pouzdro
Vertikální, 4 PC vývod
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
3119
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
1,220" D x 0,748" Š (31,00mm x 19,00mm)
Saturační proud (Isat)
33A
Výška při usazení (max)
1,299" (33,00mm)