CPD2320S-100M
Číslo produktu DigiKey
4044-CPD2320S-100M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPD2320S-100M
Popis
FIXED IND 10UH 10A 13.2 MOHM TH
Podrobný popis
10 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 10 A 13,2mOhm max. Vertikální, 4 PC vývod
Kategorie
Saturační proud (Isat)
40A
Stejnosměrný odpor (DCR)
13,2mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Pouzdro
Vertikální, 4 PC vývod
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,906" D x 0,787" Š (23,00mm x 20,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,906" (23,00mm)