CPD2320-100M
Číslo produktu DigiKey
4044-CPD2320-100M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPD2320-100M
Popis
FIXED IND 10UH 14A 9.3 MOHM TH
Podrobný popis
10 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 14 A 9,3mOhm max. Vertikální, 4 PC vývod Nízké ztráty, jemná saturace
Kategorie
Saturační proud (Isat)
43A
Stejnosměrný odpor (DCR)
9,3mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Vlastnosti
Nízké ztráty, jemná saturace
Pouzdro
Vertikální, 4 PC vývod
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,906" D x 0,787" Š (23,00mm x 20,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,906" (23,00mm)