CPD2315-100M
Číslo produktu DigiKey
4044-CPD2315-100M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPD2315-100M
Popis
FIXED IND 10UH 14A 7.8 MOHM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 14 A 7,8mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Nízké ztráty, jemná saturace
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPD2315-100M Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
7,8mOhm max.
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Nosič
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nízké ztráty, jemná saturace
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Průchozí otvor
Materiál - jádro
Pouzdro
Vertikální, 2 PC vývod
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
2315
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,906" D x 0,571" Š (23,00mm x 14,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,906" (23,00mm)
Saturační proud (Isat)
39A