CPD1715F-220M
Číslo produktu DigiKey
4044-CPD1715F-220M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPD1715F-220M
Popis
FIXED IND 22UH 17A 8.8 MOHM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 17 A 8,8mOhm max. Vertikální, 4 PC vývod Nízké ztráty, jemná saturace
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPD1715F-220M Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
8,8mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
1 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Vlastnosti
Nízké ztráty, jemná saturace
Materiál - jádro
Způsob montáže
Průchozí otvor
Indukčnost
Pouzdro
Vertikální, 4 PC vývod
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,689" D x 0,591" Š (17,50mm x 15,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,760" (19,30mm)
Saturační proud (Isat)
14,2A