CPD1715F-150M
Číslo produktu DigiKey
4044-CPD1715F-150M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPD1715F-150M
Popis
FIXED IND 15UH 17A 8.8 MOHM TH
Podrobný popis
15 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 17 A 8,8mOhm max. Vertikální, 4 PC vývod Nízké ztráty, jemná saturace
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPD1715F-150M Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
8,8mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
1 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,689" D x 0,591" Š (17,50mm x 15,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,760" (19,30mm)
Saturační proud (Isat)
20A