CPD1521C-100M
Číslo produktu DigiKey
4044-CPD1521C-100M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPD1521C-100M
Popis
FIXED IND 10UH 11A 8.4 MOHM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 11 A 8,4mOhm max. Vertikální, 4 PC vývod Nízké ztráty, jemná saturace
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPD1521C-100M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
15A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
8,4mOhm max.
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Vlastnosti
Nízké ztráty, jemná saturace
Materiál - jádro
Způsob montáže
Průchozí otvor
Indukčnost
Pouzdro
Vertikální, 4 PC vývod
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,846" D x 0,591" Š (21,50mm x 15,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,618" (15,70mm)