CPD1495-150M
Číslo produktu DigiKey
4044-CPD1495-150M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPD1495-150M
Popis
FIXED IND 15UH 7.3A 15.7 MOHM TH
Podrobný popis
15 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 7.3 A 15,7mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Nízké ztráty, jemná saturace
Modely EDA/CAD
CPD1495-150M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
9,5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
15,7mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
1 kHz
Pouzdro
Vertikální, 2 PC vývod
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,551" D x 0,374" Š (14,00mm x 9,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,630" (16,00mm)