CPD1495-120M
Číslo produktu DigiKey
4044-CPD1495-120M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPD1495-120M
Popis
FIXED IND 12UH 10A 8 MOHM TH
Podrobný popis
12 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 10 A 8mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Nízké ztráty, jemná saturace
Modely EDA/CAD
CPD1495-120M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
12,5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
8mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
1 kHz
Pouzdro
Vertikální, 2 PC vývod
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,551" D x 0,374" Š (14,00mm x 9,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,630" (16,00mm)