CPD1415B-220M
Číslo produktu DigiKey
4044-CPD1415B-220M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPD1415B-220M
Popis
FIXED IND 22UH 6.8A 17.1 MOHM TH
Podrobný popis
22 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 6.8 A 17,1mOhm max. Vertikální, 4 PC vývod Nízké ztráty, jemná saturace
Modely EDA/CAD
CPD1415B-220M Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
17,1mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
1 kHz
Pouzdro
Vertikální, 4 PC vývod
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
1415
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,610" D x 0,551" Š (15,50mm x 14,00mm)
Saturační proud (Isat)
6,9A
Výška při usazení (max)
0,630" (16,00mm)