CPD1415B-100M
Číslo produktu DigiKey
4044-CPD1415B-100M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPD1415B-100M
Popis
FIXED IND 10UH 8A 11 MOHM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 8 A 11mOhm max. Vertikální, 4 PC vývod Nízké ztráty, jemná saturace
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPD1415B-100M Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
11mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
1 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Vlastnosti
Nízké ztráty, jemná saturace
Materiál - jádro
Způsob montáže
Průchozí otvor
Indukčnost
Pouzdro
Vertikální, 4 PC vývod
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
1415
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,610" D x 0,551" Š (15,50mm x 14,00mm)
Saturační proud (Isat)
12,3A
Výška při usazení (max)
0,630" (16,00mm)