CPCF3535-150M
Číslo produktu DigiKey
4044-CPCF3535-150M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPCF3535-150M
Popis
FIXED IND 15UH 43A 2.3 MOHM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 43 A 2,3mOhm max. Vertikální, 3 PC vývod
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPCF3535-150M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
44A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
2,3mOhm max.
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Průchozí otvor
Materiál - jádro
Pouzdro
Vertikální, 3 PC vývod
Indukčnost
Velikost / rozměry
1,417" D x 1,406" Š (36,00mm x 35,70mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
1,346" (34,20mm)