CPCE2624A-270MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPCE2624A-270MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPCE2624A-270MC
Popis
FIXED IND 27UH 22A 4.5 MOHM TH
Podrobný popis
27 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 22 A 4,5mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Modely EDA/CAD
CPCE2624A-270MC Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
26A
Stejnosměrný odpor (DCR)
4,5mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
1,181" D x 1,039" Š (30,00mm x 26,40mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,886" (22,50mm)