CPCE2624A-250MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPCE2624A-250MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPCE2624A-250MC
Popis
FIXED IND 25UH 23A 4.1 MOHM TH
Podrobný popis
25 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 23 A 4,1mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Modely EDA/CAD
CPCE2624A-250MC Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
28A
Stejnosměrný odpor (DCR)
4,1mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
1,181" D x 1,039" Š (30,00mm x 26,40mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,886" (22,50mm)