CPCE2624A-180MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPCE2624A-180MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPCE2624A-180MC
Popis
FIXED IND 18UH 24A 3.1 MOHM TH
Podrobný popis
18 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 24 A 3,1mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Modely EDA/CAD
CPCE2624A-180MC Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
30A
Stejnosměrný odpor (DCR)
3,1mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
1,181" D x 1,039" Š (30,00mm x 26,40mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,886" (22,50mm)