CPCE2624A-130MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPCE2624A-130MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPCE2624A-130MC
Popis
FIXED IND 13UH 26A 2.1 MOHM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
13 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 26 A 2,1mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPCE2624A-130MC Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
35A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
2,1mOhm max.
Balení
Nosič
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Vlastnosti
Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Materiál - jádro
Způsob montáže
Průchozí otvor
Indukčnost
Pouzdro
Vertikální, 2 PC vývod
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
1,181" D x 1,039" Š (30,00mm x 26,40mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,886" (22,50mm)