CPAG2222-5R1MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPAG2222-5R1MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPAG2222-5R1MC
Popis
FIXED IND 5.1UH 42A 1.4 MOHM TH
Podrobný popis
5.1 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 42 A 1,4mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Modely EDA/CAD
CPAG2222-5R1MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,4mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,866" D x 0,866" Š (22,00mm x 22,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,866" (22,00mm)
Saturační proud (Isat)
76A