CPAG2222-100MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPAG2222-100MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPAG2222-100MC
Popis
FIXED IND 10UH 32A 2.5 MOHM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 32 A 2,5mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPAG2222-100MC Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
2,5mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Nosič
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Vlastnosti
Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Materiál - jádro
Způsob montáže
Průchozí otvor
Indukčnost
Pouzdro
Vertikální, 2 PC vývod
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,866" D x 0,866" Š (22,00mm x 22,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,866" (22,00mm)
Saturační proud (Isat)
42A