Obrázek pro L3DDH-1006N není k dispozici
L3DDH-1006N
Číslo produktu DigiKey
L3DDH-1006N-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L3DDH-1006N
Popis
IDC CBL - LKR10H/CN217GR/LKR10H
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Polohová kabelová sestava obdélníková Zásuvka/zásuvka 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategorie
Délka
0,500' (152,40mm, 6,00")
Výrobce
CNC Tech
Vlastnosti
Polarizační klíč, Ochrana proti vytržení
Balení
Hromadné balení
Barva
Šedá, Páska
Stav součásti
Aktivní
Stínění
Nestíněný
Typ konektoru
Zásuvka/zásuvka
Kabelová koncovka
IDC
Počet pozic
10
Povrch kontaktu
Zlatá
Počet řad
2
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Rozteč - konektor
0,100" (2,54mm)
Základní číslo produktu
Rozteč - kabel
0,050" (1,27mm)