Obrázek pro L3CKH-1006N není k dispozici
L3CKH-1006N
Číslo produktu DigiKey
L3CKH-1006N-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
L3CKH-1006N
Popis
IDC CBL - LKC10H/CN217GR/LPK10H
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Polohová kabelová sestava obdélníková Zásuvka/zástrčka 0,500' (152,40mm, 6,00")
Kategorie
Délka
0,500' (152,40mm, 6,00")
Výrobce
CNC Tech
Vlastnosti
Polarizační klíč
Balení
Hromadné balení
Barva
Šedá, Páska
Stav součásti
Aktivní
Stínění
Nestíněný
Typ konektoru
Zásuvka/zástrčka
Kabelová koncovka
IDC
Počet pozic
10
Povrch kontaktu
Zlatá
Počet řad
2
Tloušťka povrchu kontaktu
Flash
Rozteč - konektor
0,100" (2,54mm)
Základní číslo produktu
Rozteč - kabel
0,050" (1,27mm)