4282-3-22-D je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
TE Connectivity AMP Connectors
Skladem : 0
TE Connectivity AMP Connectors
Skladem : 0
Katalogový list
22 Obdélníkové konektory - tělesa Zástrčka Bílá 0,165" (4,20mm)
4282-3-22-D
Číslo produktu DigiKey
1175-4282-3-22-D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
4282-3-22-D
Popis
CONN PLUG HSG 22POS 4.20MM
Podrobný popis
Kategorie
Rozteč řad
0,165" (4,20mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Rozteč
0,165" (4,20mm)