4281-2-18-D
Číslo produktu DigiKey
1175-2612-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
4281-2-18-D
Popis
CONN RCPT HSG 18POS 4.20MM
Podrobný popis
18 Obdélníkové konektory - tělesa Zásuvka Bílá 0,165" (4,20mm)
Kategorie
Rozteč řad
0,165" (4,20mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Rozteč
0,165" (4,20mm)