302-28-50-GR-0100F
Číslo produktu DigiKey
CN255GR-100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
302-28-50-GR-0100F
Popis
CBL RIBN 50COND 0.05 GRAY 100'
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Plochý kabel Šedá 50 Vodiče 0,050" (1,27mm) Plochý kabel 100,0' (30,48m)
Kategorie
Barva pláště
Mfr
Tloušťka pásky
0,035" (0,89mm)
Balení
Hromadné balení
Šířka pásky
2,500" (63,50mm)
Stav součásti
Aktivní
Materiál pláště (izolace)
Polyvinylchlorid (PVC)
Typ kabelu
Plochý kabel
Napětí
300 V
Počet vodičů
50
Provozní teplota
105°C
Rozteč
Stupeň ochrany
UL styl 2651
Délka
100,0' (30,48m)
Materiál vodiče
Měď, Pocínovaný
Velikost vodiče
28AWG
Odpor izolace
100MOhm