302-28-04-GR-0100F
Číslo produktu DigiKey
CN237GR-100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
302-28-04-GR-0100F
Popis
CBL RIBN 4COND 0.05 GRAY 100'
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Plochý kabel Šedá 4 Vodiče 0,050" (1,27mm) Plochý kabel 100,0' (30,48m)
Kategorie
Barva pláště
Mfr
Tloušťka pásky
0,035" (0,89mm)
Balení
Cívka
Materiál pláště (izolace)
Polyvinylchlorid (PVC)
Stav součásti
Aktivní
Napětí
300 V
Typ kabelu
Plochý kabel
Provozní teplota
105°C
Počet vodičů
4
Stupeň ochrany
UL styl 2651
Rozteč
Materiál vodiče
Měď, Pocínovaný
Délka
100,0' (30,48m)
Odpor izolace
100MOhm