A101CS12VDC
Číslo produktu DigiKey
2449-A101CS12VDC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A101CS12VDC
Popis
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Automobilová relé SPDT (1 tvar C) 12VDC Cívka Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
A101CS12VDC Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napětí přítahu
8,4VDC
Výrobce
CIT Relay and Switch
Napětí odpadu relé
1,2VDC
Řada
Doba provozu
4 ms
Balení
Trubice
Doba uvolnění
1.5 ms
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Utěsněno - zcela
Typ cívky
Neblokující
Způsob montáže
Průchozí otvor
Proud cívky
47.2 mA
Provedení koncovky
PC vývod
Napětí cívky
12VDC
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Forma kontaktu
SPDT (1 tvar C)
Materiál kontaktu
Stříbro s oxidem cínatým (AgSnO)
Jmenovitý proud kontaktu
30 A
Výkon cívky
550mW
Spínací napětí
28VDC - max.
Odpor cívky
254 Ohms