EC7BW18-72S15-EDRT
Číslo produktu DigiKey
2034-EC7BW18-72S15-EDRT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EC7BW18-72S15-EDRT
Popis
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 20W
Podrobný popis
DC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 15V 1,33A
Kategorie
Výkon (W)
20W
Výrobce
Cincon Electronics Co. LTD
Izolační napětí
3 kV
Balení
Krabice
Účinnost
88%
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Typ vstupu
DC
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
2,33" D x 1,43" Š x 4,45" V (59,2mm x 36,4mm x 113,0mm)
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
10V
Schvalovací agentura
CE
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
160V
Standardní číslo
50155; 62368-1
Napětí - výstup 1
15V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
1,33A