EC7BW18-72S12
Číslo produktu DigiKey
2034-EC7BW18-72S12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EC7BW18-72S12
Popis
DC DC CONVERTER 12V 20W
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 12V 1,67A 8,5V - 160V Vstup
Kategorie
Izolační napětí
3 kV
Mfr
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí
Balení
Trubice
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (s poklesem výkonu)
Účinnost
89%
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (min)
8,5V
Velikost / rozměry
2,00" D x 1,00" Š x 0,40" V (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Napětí - vstup (max)
160V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CB, CE, cURus
Proud - výstup (max)
1,67A
Standardní číslo
50155; 62368-1
Výkon (W)
20 W