EC7BW18-72S12-ECRT
Číslo produktu DigiKey
2034-EC7BW18-72S12-ECRT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EC7BW18-72S12-ECRT
Popis
DC/DC CONVERTER 12V 20W
Podrobný popis
Uzavřený DC/DC převodník 1 Výstup 12V 1,67A 160V Vstup
Kategorie
Výkon (W)
20W
Výrobce
Cincon Electronics Co. LTD
Izolační napětí
3 kV
Balení
Krabice
Účinnost
87%
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup (min)
10V
Velikost / rozměry
4,45" D x 2,33" Š x 0,85" V (113,0mm x 59,2mm x 21,6mm)
Napětí - vstup (max)
160V
Schvalovací agentura
CE
Počet výstupů
1
Standardní číslo
50155; 62368-1
Napětí - výstup 1
12V
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
1,67A