EC7BW18-72D24
Číslo produktu DigiKey
2034-EC7BW18-72D24-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EC7BW18-72D24
Popis
DC DC CONVERTER +/-24V 20W
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 24V -24V 417mA, 417mA 8,5V - 160V Vstup
Kategorie
Izolační napětí
3 kV
Mfr
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí
Balení
Trubice
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (s poklesem výkonu)
Účinnost
90%
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
2
Pouzdro
Modul 6-DIP
Napětí - vstup (min)
8,5V
Velikost / rozměry
2,00" D x 1,00" Š x 0,40" V (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Napětí - vstup (max)
160V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CB, CE, cURus
Napětí - výstup 2
-24V
Standardní číslo
50155; 62368-1
Proud - výstup (max)
417mA, 417mA
Základní číslo produktu
Výkon (W)
20 W