EC7BW18-72D15-EDRT
Číslo produktu DigiKey
2034-EC7BW18-72D15-EDRT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EC7BW18-72D15-EDRT
Popis
DC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-15V 20W
Podrobný popis
DC Napájecí zdroj na lištu DIN 2 Výstup 15V -15V 667mA, 667mA
Kategorie
Proud - výstup (max)
667mA, 667mA
Výrobce
Cincon Electronics Co. LTD
Výkon (W)
20W
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Krabice
Účinnost
88%
Typ vstupu
DC
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Počet výstupů
2
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
10V
Velikost / rozměry
2,33" D x 1,43" Š x 4,45" V (59,2mm x 36,4mm x 113,0mm)
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
160V
Schvalovací agentura
CE
Napětí - výstup 1
15V