EC7BW18-72D15-ECRT
Číslo produktu DigiKey
2034-EC7BW18-72D15-ECRT-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EC7BW18-72D15-ECRT
Popis
DC/DC CONVERTER +/-15V 20W
Podrobný popis
Uzavřený DC/DC převodník 2 Výstup 15V -15V 667mA, 667mA 160V Vstup
Kategorie
Proud - výstup (max)
667mA, 667mA
Výrobce
Cincon Electronics Co. LTD
Výkon (W)
20W
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Krabice
Účinnost
88%
Typ
Uzavřený
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Napětí - vstup (min)
10V
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup (max)
160V
Velikost / rozměry
4,45" D x 2,33" Š x 0,85" V (113,0mm x 59,2mm x 21,6mm)
Počet výstupů
2
Schvalovací agentura
CE
Napětí - výstup 1
15V