CQB150W8-36S24N
Číslo produktu DigiKey
2034-CQB150W8-36S24N-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CQB150W8-36S24N
Popis
ISOLATED DC-DC CONVERTERS 150W 9
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 24V 6,3A 9V - 75V Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční), Železniční
Mfr
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C (s poklesem výkonu)
Balení
Nosič
Účinnost
89%
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ
Izolovaný modul
Pouzdro
Čtvrt cihly
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
2,28" D x 1,45" Š x 0,50" V (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Napětí - vstup (min)
9V
Dodávaná velikost pouzdra
Čtvrt cihly
Napětí - vstup (max)
75V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivní nízký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CB, CE, cURus, UKCA
Proud - výstup (max)
6,3A
Standardní číslo
50155; 62368-1
Výkon (W)
150 W
Základní číslo produktu
Izolační napětí
4.2 kV