CHB300W-24S48
Číslo produktu DigiKey
2034-3130-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CHB300W-24S48
Popis
DC DC CONVERTER 48V 300W
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 1 Výstup 48V 6,25A 9V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CHB300W-24S48 Modely
Kategorie
Izolační napětí
1.5 kV
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Dálkové vypnutí/zapnutí, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
88%
Typ
Izolovaný modul
Způsob montáže
Průchozí otvor
Počet výstupů
1
Pouzdro
Poloviční kostka
Napětí - vstup (min)
9V
Velikost / rozměry
2,40" D x 2,28" Š x 0,50" V (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Napětí - vstup (max)
36V
Řídicí funkce
Povolit, Aktivně vysoký
Napětí - výstup 1
Schvalovací agentura
CE, cURus
Proud - výstup (max)
6,25A
Standardní číslo
Výkon (W)
300 W