CFM500M480
CFM500M480
Cincon CFM500M Series AC-DC Medical Power Supply
CFM500M480
Číslo produktu DigiKey
2034-CFM500M480-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFM500M480
Popis
AC/DC CONVERTER 48V 320W
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 48V 85 ~ 264VAC Vstup
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
94%
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,54" V (127,0mm x 76,2mm x 39,1mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
48V
Standardní číslo
60335-1; 60601-1
Proud - výstup 1
6.67 A