CFM500M240C
Číslo produktu DigiKey
2034-CFM500M240C-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFM500M240C
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 320W
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 85 ~ 264VAC Vstup
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
93%
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený
Velikost / rozměry
5,35" D x 3,43" Š x 1,67" V (136,0mm x 87,0mm x 42,5mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
24V
Proud - výstup 1
13.33 A