CFM500M180
Číslo produktu DigiKey
2034-CFM500M180-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFM500M180
Popis
AC/DC CONVERTER 18V 500W
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 18V 85 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
Domácí spotřebiče, Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Provozní teplota
-30°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Balení
Krabice
Vlastnosti
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na šasi
Typ
Otevřená konstrukce
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,54" V (127,0mm x 76,2mm x 39,1mm)
Počet výstupů
1
Schvalovací agentura
ANSI/AAMI, ES, IEC
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Standardní číslo
60335-1; 60601-1
Napětí - výstup 1
18V